Obchodní podmínky prodeje přívěsů

1. Objednání

Odesláním poptávky přes webový formulář není vytvořena objednávka, Kontaktujeme vás telefonicky či emailem s nabídkou na jejiž základě je vytvořena závazná objednávka. U zboží které je skladem je odběr možný ihned. U Přívěsů na objednání nebo v případě speciálních úprav na zakázku je dodací lhůta minimálně 30 dní. Přesnou dodací lhůtu korespondující s vytížením výrobního závodu uvádíme vždy v nabídce pŕivěsu.  V  tomto případě se skládá nevratná paušální záloha ve výši 5000Kć . Dodavatel si vyhrazuje právo prodloužení dodací lhůty po předchozí dohodě s objednatelem.

2. Převzetí

Převzetí vozíku je možné až po úplném zaplacení jeho ceny. Přívěsy dodáváme s evropským homologačním COC listem na jehož základě je tištěn TP při přihlášení přívěsu. Pro převoz vozíku do místa bydliště vystavujeme převozní spz na dobu 10-ti pracovních dnů. Převozní číslo bude vydáno po předložení dokladu o zaplacení povinného ručení na minimálně tuto dobu.

3. Platba a ceny

Ceny vozíků a příslušenství jsou uváděné při platbě v hotovosti ći převodem. Ceny na webových stránkách wiola.cz jsou pouze orientační a mohou se měnit, pro přesné nacenění nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře či telefonicky.

4. Záruky

U vozíku řady PROFI je záruka v době trvání 36 měsíců od data prodeje. U vozíků řady HOBBY se záruka omezuje na dobu trvání 24 měsíců. Zákazník je povinne řídit se pokyny v servisní knížce a vozík pravidelně udržovat.

 

Nabídka na webových stránkách Wiola.cz má pouze informativní charakter..

Autocentrum Tůma s.r.o.

Železnobrodská 88
468 41 Tanvald
Czech Republic

telefon

+420 722 641 787

+420 606 787 013

Email

info@wiola.cz

Otevírací doba provozovny

Po-Pá 8:00 - 17:00

web by 21coins.cz