Přívěsy vytvořené s vášní

Prodej a Půjčovna přepravní techniky Wiola.

Lehké Přívěsy

Lehké vozíky do 750 kg

Bržděné Přívěsy

Přívěsy od 750 do 3500 kg

Přepravníky

Přepravníky automobilů, motocyklů, lodí a stavebních strojů

Skříňové Přívěsy

Pro přepravu nákladu, izotermní, pojízdné prodejny a dalši.

Wiola

Společnost Wiola vyrábí přívěsy ve svém závodu v Knurowě od roku 1995, v průběhu let se stala jedním z předních výrobců v Polsku a Evropě, denně areál o rozloze více jak 7000m2 opouští desítky přívěsů.

První v česku

Nabízíme prodej, servis a pronájem přívěsů Wiola v Tanvadě od roku 2008 jsme přímým dovozcem a prodejcem prémiové přepravní techniky Wiola do České republiky.

100+ přívěsů v nabídce

Společnost Wiola vyrábí velkou škálu přívěsů od lehkých nebrzděních vozíků přes přívěsy na přepravu automobilu, speciální přepravníky motocyklu, čtyřkolek, lodí a stavební techniky až po podvozky pro elektrocentrály a další specializovaná zařízení.

Performovaný reliefný rám

V roce 2006 Wiola vyvinula performovanou reliéfní konstrukci, která poskytuje větší strukturální pevnost a snižuje hmotnost přepravní techniky. Rámy vznikají ve vlastním výrobním závodě od tváření za studena přes svařování až po finální montáž.

Ocel Domex 420

Konstrukce přepravní techniky Wiola je vyrobena z vysoce kvalitní švédské oceli, která poskytuje nadprůměrnou životnost. Narozdíl od standardních konstrukčních plechů používaních konkurencí je pružnějši a méně náchylná k praskání jak samotného rámu tak v místě svárů.

Žárově zinkováno

Konstrukce vozíků Wiola je povrchově upravena technologií žárového zinkovaní, které se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a korozi.

FAQ

Časté otázky

Jak dlouho trvá dodání přívěsu?

Přívěsy jsou vyráběny na zakázku ve výrobním areálu v Knurowě aktuální doba dodáni je 6 týdnů od termínu objednání.

Jsou možné úpravy na přání?
většina přívěsů nabízí volitelné přislušenství, ale i přesto se vždy snažime klientům pomoci i s nadstandartními požadavky zároveň jsme schopni dodat i přívěsy v nestandartních rozměrech a příslušenstvím zcela na zakázku.
Je dostupný servis v česku?
Záručni a pozáruční opravy pŕívěsů Wiola realizujeme v servisním středisku v Tanvaldě

Autocentrum Tůma s.r.o.

Železnobrodská 88
468 41 Tanvald
Czech Republic

telefon

+420 722 641 787

+420 606 787 013

Email

info@wiola.cz

Otevírací doba provozovny

Po-Pá 8:00 - 17:00

web by 21coins.cz